לקוחות ממליצים

 

משתלמים מקורסי NLP

הקורס תרם לי רבות לידע שלי כמאמן. למדתי רבות על תפקיד הלא מודע ושיפרתי מאוד את ההבנה שלי בתהליכי חשיבה. תודה!

מעבר ללימוד יש בקורס תהליך חוויתי עמוק שלוקח כל אחד מאיתנו אל מחוזות נפשיים מרתקים.
מעבר לרווח הלימודי חשתי גם רווח אישי של התקדמות וצמיחה!

הקורס מעשיר, מעניין, מפרה ומאפשר מרחב למידה, הפנמה ותובנות. דפנה באישיותה ובאנרגיות שלה מעניקה תחושה של בטחון, פתיחות והכלה. תודה!

מרצה קשובה, בעלת אינטלגנציה רגשית גבוהה, בעלת ידע רב, נעימה וחיובית. תענוג!

דפנה מרצה מעניינת, איכותית, מקצועית, מקפידה על זמנים ויצירתית. תודה!

דפנה מקצועית מאוד, מעניינת מאוד, לבבית ונותנת יחס חם לכולם. ההסברים ברורים. יש כבוד לזמן וכבוד לאדם. היה מעולה! אמליץ למכריי על הקורס! תודה!!

השקעת המון בכל התחומים; יצרת קהילת תלמידים חמה ותומכת, קשורה ומתקשרת; ליווית כל אחד מאיתנו לפי אישיותו, יכולותיו ומגבלותיו; לא ויתרת כשהיה צריך לא לוותר, אבל היית רכה במקומות שבהם נדרשה רכות; עמדת בפנינו עם ידע וסמכות מקצועית, אבל בלי אגו, בלי פוזה, ובגילוי לב אישי; שיתפת מרצים אורחים מצוינים להרחבת היריעה; לא פלא שיצאנו עם הרבה ידע, הרבה התלהבות, ועם חוויית התפתחות אישית ושינוי, בתמהיל של ידע מקצועי וצמיחה אישית, כל אחד ואחת לפי שלב החיים שהם נמצאים בו. תודה לך מכל הלב!

מאמנים שקיבלו הדרכה

מאמנת שקיבלה הדרכה : דפנה סלען עזרה לי להכנס לתחום האימון. בזכותה קיבלתי כלים שבנו את הבטחון שלי ועזרו לי להתמקצע ולהתחיל לעסוק באימון. דפנה מדריכה מקצועית, רגישה ואני ממליצה לכל מאמן מתחיל לקחת ממנה הדרכה!

מאמן ותיק שקיבל הדרכה: לא ידעתי כמה אני לא יודע עד שפגשתי את דפנה. כל כך מקצועית שאין לתאר! קיבלתי כלים רבים ומגוונים ולמרות הוותק שלי באימון לא הכרתי אותם. תודה רבה ומומלץ בחום!

מתאמנים בתחום קריירה

א. נ. מתאמנת :
המטרה שלי הייתה לבדוק את המוכנות שלי לשינוי קריירה ולהתחזק בנושא הביטחון העצמי והכוחות לעשות זאת. לאחר האימון אני מרגישה מאוהבת ברעיון שלי והגעתי להחלטה לצאת לדרך מתוך הבנה שבשבילי זה כמו לעלות על גשר, לעמוד עליו, לקחת איתי את הדברים הטובים שלי, להשאיר דברים שכבר לא נחוצים לי היום ולהסתכל קדימה.

מתאמנת "פרויקט אימון לצפון":
המטרה של הפנייה הייתה למצוא דרכים ולקבל כלים למציאת מקום עבודה. המטרה הושגה במלואה בשעה טובה ומוצלחת אני עובדת במקום עבודה מדהים בתחום שאני אוהבת שהוא הייעוד שלי ומימוש הפוטנציאל שלי. האופטימיות חזרה אליי ואל משפחתי.

מנהל בכיר בארגון:
בעקבות האימון גיבשתי את ה"אני מאמין" שלי בתפקיד – מה יעשה את התפקיד שלי למשמעותי ביותר עבורי. אהבתי את החקירה שעשינו באימון, היכולת לראות רחוק – מימוש החזון - השאלות שמבקשות לחקור את משמעות השינוי: מה ארגיש, אחשוב ומה זה ייתן לי ולסביבה.
תודה על כל מה שעשית עבורי.

משתלמים ממליצים על קורס אימון

דפנה פותחות לך צוהר לעולם מרתק של עבודה שונה על המחשבות שלנו במקצועיות, ברגישות ובגמישות. היא מעבירה קורס אינטימי וכייפי שממלא את המצברים עבור כל אדם- מומלץ!!!

חוויה לימודית חברתית - כייפית ומעשירה. תודה רבה מקרב לב! אשמח להגיע לקורסים נוספים

הקורס מועבר במקצועיות רבה מאוד ובאווירה נהדרת. הכלים שנלמדו מאוד שימושיים ותורמים מאוד

תרמת לי מאוד, כלים משמעותיים לחיים האישיים והמקצועיים. תודה!

פתחת אותי לעולם מופלא. דפנה מאוד מאוד מקצועית וחמה. היה לי כייף להגיע לקורס. באתי לכאן מאוד סקפטית וכעת אני רק רוצה לצבור עוד ועוד מידע וידע בנושא - אל תפספסו!!!
שווה להגיע, מומלץ בחום, מעשי מאוד!

משוב מסדנא לנטורופטים, שנה ד'

הרצאה מעולה.נהנתי מאוד ונשארתי עם טעם של עוד

היה מקסים ומעניין אך קצר מידי

יש צורך ללמוד את הנושא במהלך השנה כקורס כדי ליישם זאת ראשית על עצמי ואחר כך על המטופלים שלי

היה מאוד מעניין ללמוד את הנושא ולחוות אותו

עשית לי חשק ללמוד את הנושא. מרתק!

את מלאת אנרגיות, מלאת השראה

ב. מתאמנת

האימון היה עבורי חוויה, עוצמה, התחברות לאמת הפנימית והתוצאה: הרגשת שלמות, שלווה ובטחון. זו הייתה עבורי עבודה יעילה, ממוקדת ומעצימה.אהבתי את ההתבוננות בהישגים, תהליך התכנון של חזון-מטרה-יעדים-פעולות-תוצאות רצויות. אני מרגישה את השינוי לטובה כבר ביומיום – בכלל לא ציפיתי לכזה שינוי דרסטי. אני מתפעלת מזה שאת כל כך מחוברת ורואה אצלי כל שינוי – מעורר בי השתאות כמה ברור לך איפה עמדתי ואיפה אני עכשיו. תודה

ש. חיילת מתאמנת מ"קו-הזינוק"

מהרגע הראשון בנית אצלי אמון בך ובצורת העבודה שלך. התנסיתי באימון בעבר, אך עד שלא קיבלתי אותך כמאמנת, לא ממש הבנתי כיצד אימון יכול לעזור לי, ומתי הוא מתחיל להשפיע. את חיפשת אצלי את הנקודות החזקות- היכולות, הכישרונות, הכוחות הטמונים בכל אחד. אני יכולה עוד לזכור את המפגשים הראשונים שלנו: הצעדים הראשונים שלך היו לעזור לי להתוודע ולהכיר בכישורים שלי, ורק אחר כך מתוך ידיעה שיש לי אותם, להשתמש ולנצל אותם כדי להתקדם ולהשיג את מטרותיי. טרם האימון, אני לא הכרתי בכל אלה ומכאן שגם לא יכולתי לנצל אותם לטובתי. גיליתי שיש בי כוחות שלא ידעתי. הכוחות האלה מסייעים בידי היום להצליח ולהשיג את מטרותיי. את ללא ספק היית למאמנת האידיאלית (ואין בזה כדי להחניף, אלא כדי לומר את האמת כפי שהיא בעיניי). האנשים איתם את עובדת ברי מזל הם על שאת לצדם. גם אני הייתי ברת מזל על שנקרית בדרכי. תודה